Pristupite mailing listi Traži
  O nama     Aukcije     Vesti   |   Katalozi   |   Predstavljamo umetnika   |   Kontakt   Home
Eksponati
Aukcija antikviteta i slika 17. mart 2013. (19h)
vrati se na listu eksponata
Redni broj: 67.
SLAVA BOGOJEVIĆ Sunce

Akvarel
48 x 35 cm.
Oko 1970
Sign.

Početna cena (€):
400

R.Br. 66.

R.Br. 68.
Kralja Milana 21, 11000 Beograd; Tel: 011/ 32 43 009, Fax: 011/ 33 46 381
© Copyright Madl'Art 2001-2007