Pristupite mailing listi Traži
  O nama     Aukcije     Vesti   |   Katalozi   |   Predstavljamo umetnika   |   Kontakt   Home
Eksponati
Aukcija antikviteta i slika 20. april 2008.
vrati se na listu eksponata
Redni broj: 144.
PETAR ŠAIN (1885 – 1965) Razgovor na ćepenku

Tuš i akvarel na hartiji, 63,5 x 48,5 cm
Sign.
Autor je Minhenski đak, učesnik Četvrte jugoslovenske izložbe, 1912. godine u Beogradu, kao član grupe Medulić. Boravio je i radio u Veneciji 1917. godine i Firenci 1920. godine. Od tada je živeo i radio u Sarajevu.

Početna cena (€):
450

Postignuta cena (€)
€ 475

R.Br. 143.

R.Br. 145.
Kralja Milana 21, 11000 Beograd; Tel: 011/ 32 43 009, Fax: 011/ 33 46 381
© Copyright Madl'Art 2001-2007